22:38
איך להביא את הגברת לאורגזמה ולנחוש להעדפותיה?

האם אי פעם שאל את הגברת שלך אחרי סקס, היא סיימה? ולא כן, אז אני נראה חדשות רעות בשבילך: סביר להניח שאין לה אורגזמה.

התוכן של המאמר

1 שמונה כללים לאורגזמה שלה

במקום זאת, המעשה המיני שלך נמשך כ -5-7 דקות, כמו לפחות כמה אנשים משמשים להביע, גברים באמצע, הצהרה זו גם נראה נכון. לכן, על פי עבודות מחקר שבוצעו באלפיים שנה, הגברת על מנת להגיע לסוף צריך בערך 13-14 דקות, אשר לוקח יותר פעמים. כמו כן, הגברת פשוט אין זמן איך אנחנו מביעים, גבר. בעיקר, זה הפך, ציין כי רוב הגברות לא באים לסיום איך כולם אומללים, 1 חדירה רק. עבור העיקרון שלהם מאוד גירוי הנכון של הדגדגן.

העובדות הנ"ל הן תנאי מוקדם שגברים מגיעים לעתים קרובות יותר לאורגזמה במהלך יחסי מין מאשר נשים. ייתכן שהמחקרים של שני אלפי ארבע-עשרה שנים מתפללים לנו שהגברות הטרוסקסואליות מגיעות לסיומה ב -62% מהאפשרויות עם שותף מיני מתמיד.

עם כל זה, גברים, בסופו של דבר, חווים אורגזמה עם קבוע, איך כולם נמס, הגברת ב 85% מהמקרים. אבל, עוד מחקר בן אלפיים שבע עשרה קורא אותנו על שבירה גדולה עוד יותר בדמויות אלה. כולם ברורים כי כך, לדבריו, הגברות, בסופו של דבר, חווים אורגזמה, כפי שאנשים רגילים להביע, עם שותף קבוע ב -65% מהמקרים, עם כל האנשים האלה ב -95% מהמקרים, בהתאמה. יש לומר כי נראה שזה יהיה משיכות אור או נשיקות.אתה תשים לב לכל המשאלות של השותף שלך, לראות את תגובתה ולפעול בהתאם. ואז, כפי שכולם מובנים, יחסי מין יהפוך למידה הגבוהה ביותר של הנאה לשניהם.

אז, כמות עצומה של עבודה מחקר, בסופו של דבר, להראות שאתה רק צריך לכבות את החלק של המוח של הגברת, אשר אחראי על חרדה ומתח. מתברר רק כדי לעזור למיידן לשכוח את כל האחרים, לא לספור את ההתרגשות.

ברוק כזה, Shonshes שלך להביא אותו לשיא לגדול למקסימום. לא לשים לחץ על זה ולקרוא איך אתה באמת רוצה להביא את זה עד הסוף.

8 כללים לאורגזמה

מטבע הדברים, הגברות לא כל התבקשו להביע, אותו דבר, ומה שאני אוהב, איך אנחנו רגילים לקרוא, אחד, בסופו של דבר, לא יכול לבוא אחר. יש לציין כי יש צורך גם לקחת בחשבון. יתר על כן, יש כמה טכניקות כלליות ממומחים אשר מניחים לך להצליח זה קשה.

אל תעמוד על אורגזמה

על פי המורשה נראה כי מטפל ביתי Shaddin Francis, כדי לשמור על העיקרון בראש כי המטרה העיקרית של סקס היא הנאה, ואת האורגזמה, בסופו של דבר, הוא רק חלק קצר של מעשה זה. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי המעשה המיני כולו יהיה סוף סוף רגוע ולבסוף יביא את המקסימום של הנאה, אז הפיאאל שלה לא צריך לחכות זמן רב.

עמידות סובייטית וחוסר פגיעה של מידע זרועו מבט שגוי כי ליווי הוא משהו היום, עם בושה, זה מה שאתה צריך להיות שותק. אבל כמה יחידות יש את המידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר עם זנות.

מיד, אם כן, פרנסיס ממליצה, בסופו של דבר, המחזור אינו להתרכז בתנועותיו, בסופו של דבר, להתמקד באקורד הגמר.

הנה גם לא בלי אירוניה, כי ככל שהשותף שלך חושב על אורגזמה, יותר לא נגיש. לכן, אם כן, הוא עקרוני להחלק תשומת לב לקבלת הנאה מכל יחסי מין.

"היכרות" עם הדגדגן

יש צורך להבין פעם ולתמיד כי המספר השורר של נשים לאורגיזם פרס נדרש, איך כולם נמס, גירוי הדגדגן שטוח. לכן, על פי המחקר, אלפיים שבע עשרה שנות לימוד, שבהן השתתפו אלף גבירותי, רק 18% יבואו לסיום רק משינויים.

לכן, במהלך מגע מיני, אתה חייב תמיד לנסות לעורר את הדגדגן. זה, אתה יכול לעזור כמה תנוחות במין. לדוגמה, קוד אתה על גבי בעמדה מיסיונרית, לנסות לנוע כך במהלך כל חדירה ictontine הגברת של הדגדגן לאגן שלי. רגשות יהיה אפילו יותר מאשר רגליים גדולות יהיה מועבר מאוד. אפקט דומה ניתן להשיג, וכאשר הוא בתנוחה של הרוכב, ואתה מעלים על המרפקים שלך, כך הבטן שלך קרוב יותר הדגדגן שלה.

לשלם יותר תשומת לב לאפיפיור שלה

במקום הבדיחות האחוריות אינגט אינן נכללות בתפריט המיני שלך, אז זה קורה לעתים קרובות, כך התחת של בן הזוג שלך עובר לתוכנית השנייה במהלך מגע מיני. לא עבור כל אחד לא סודי, כי זה צריך לתקן בדחיפות, כי על פי המין pattologist gilda karl ישירות יש מספר בלתי מוגבל של קצות עצב. לסחוט את הישבן שלה עם כפות הידיים שלה, אבל להיזהר ולעשות הכל מסודר. נערות ליווי במרכז

שאל על ההעדפות שלה

כבר למדנו כי אנשים רגילים להביע, אפילו גירוי של הדגדגן הוא הדרך הנכונה לסוף הנשי. וללטס אוראלי, במיוחד זה יהיה דרך אגב כאשר הוא כבר נרגש מאוד. כדי להיות, לעשות הכל נכון, תן לי להשתלט על פעולה זו. בהתחלה, להעביר את הידיים ואת הלשון על ירכיה, מאוחר יותר משתמש שפתיו, שפה וסנטר להקשיב לתנועות שלה ואז תוכל להבין איפה וכאשר אתה צריך לעבוד בשפה.

לא להדק את הנשיקות

במהלך יחסי מין, אתה יכול לעתים קרובות לראות מה נראה רק עבור התנועות שלך, ולשכוח נשיקות טריוויאליות.

חלום מקצועי בלונדטטים לעבוד עם מיליונרים של ישראל. כולם חסרי עניין ומנומסים. רק זה בהחלט לא רק רגעים מוצקים לעבודה.

זה יהיה רע אם לא אשים את מה שהנשיקות נעימות כל כך לנשים.

תוצאות עבודת המחקר הראו כי הבנות עם הסתברות גדולה עוד יותר הגיעו לאורגזמה מאשר מגע מיני מלווה בנשיקות, מין אוראלי וגירוי של איברי המין.

תקשיב לפנטזיות שלה

לדבר על הפנטזיות המיניות המתאימות ביותר שלך, ולהימנע מאחד שאתה באמת עושה במערכת היחסים שלך. אז אתה יכול ללכת לרמה חדשה, כמו ראשים, jeads סקסי. זה צריך להיות גם אמר כדי לעזור לך לשחרר יותר במין.

השתמש בלברה

לפעמים, סקס יכול להיות כואב ולא נוח עבור הנערה, ואז חומר סיכה יהיה החבר הכי טוב שלך. אז חדירה תהפוך רכה וחלק, וזה בדיוק מה לומר ייהנו בהשגת הסוף.

להתמקד בצווארה

העור על צוואר הגברת הוא צר מאוד, כמו רבים באים לידי ביטוי, רגיש, יש כאן כל כלי הדם קרוב מאוד. יש לציין כי אם הגברת היא כל כך נחמדה כאשר השותף מעורר את צווארה. למדי לקרוא, אה, כפי שכולם מבינים, קשרים אקראיים ללילה אחד, אז במקרה זה הגברות מגיעות לשיא ב 40% מהמקרים.כרגע, לדעת את כל זה, אתה יכול לתהות איך כל כך להגיד שזה להבין כי הגברת חווה אורגזמה במהלך יחסי מין איתך. ראוי לציין כי ייתכן שעדיין יש זמן להיות לא נוח, אחרי הכל, לשנות את הכללים של משחק המין שלך? אחרי הכל, בסופו של דבר, אי אפשר להשיג תוצאות אחרות, תמיד לחזור על אותם מעשים.אז מה אתה יכול, באופן כללי, לעשות איך אנחנו רגילים לקרוא כך הגברת שלך הגיע לסיומו? לדברי sexopathologולוג יאן קרנר, זה הכי חשוב לעשות, כך הגברת היתה מאוד רגוע.

Просмотров: 164 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar