15:18
איך לעשות אדם סביר יותר - 10 שיטות שעדיין לא שמעתם

איך לעשות אדם למדי? שאלה מזורזת. אחרי הכל, כולם רוצים יותר ויותר פעיל. כל כן לא כל. אתה יכול לקבל תענוג חלל לא רק מן המרתון, ומספרינט. הינכם מתבקשים לשים לב כי המין הנלהב המהיר במקום בלתי צפוי מחדש את המקרה, והסולו של חמש דקות יכול להסיר את המתח ולשמור מתוך התמוטטות העצבים.

התוכן של המאמר https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

1 10 LIFEHAS עבור אדם אמיתי

קשיים דבש עם שפיכה לעזוב בצד ולדבר על כמה בריא כפי שהיה כדי להשלים את הכוחות המלאים לאדם למדי וטוב יותר.

הרבה דברים יכול להיות מומלץ. אני חייב לומר כי כמה פרקטיקות צריך להיעשות מראש, משהו מתאים רק בזמן של סקס או אוננות, ומשהו לא סוף סוף שווה לעשות באופן כללי.

10 Lifhacks עבור אדם אמיתי 10

תרגילי קגל או אימון שרירי DNA TAS

כלי ידוע מתרגילים אלה עבור נשים, ולא מספיק מי יודע שהם גם חשובים עבור חבר 'ה.  עבור איך אנחנו מדברים כל הזמן, זקפה יציבה שפיכה מסיבית, סוף סוף, הוא השיב על ידי שריר בריון- spoggeous על הקמתו של חבר - bulbocavernosus. אין ספק, ראוי להזכיר כי באופן ספציפי, הוא מותקף על ידי תרגילים, איך להתבטא על ידי דרום אמריקה גינקולוג ארנולד קגל.

מצא את השריר "bulbous" רק - במיוחד אתה לסחוט אותו כאשר אתה רוצה לכתוב, ולפני השירותים עדיין רחוקים. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי כדי לא להיות טועה, להיות עירום מול המראה: אם שק האשכים עולה בעת דחיסה, זה אומר שאתה עושה הכל נכון.

אימון שקרים בחילופי: חיפשתי 10 שניות - רגוע, מאוחר יותר, אבל 10 שניות המאמצים את השריר. וכך 10 פעמים 2-3 גישה ביום.

באופן שווה לסבך את התרגיל: הוסף רמקולים - עבור גישה אחת, לעשות 30 דחיסות בהקדם האפשרי, או סטטי - Zozhenya 20-30 שניות. המתקדמים ביותר עושה את הגשר המתקדמת ביותר: שוכב על הגב, הרגליים כפופות, לא תווית של הרגליים, הכתפיים והלהבים מהרצפה, להעלות את האגן. זה יהיה רע אם לא היינו מסמנים את העובדה כי בונוס נוסף - התחת יהיה כמו אגוז!

באופן טבעי, שריר זה על החוף לא להתפאר, ובכן, ולא משנה כמה בקרוב התוצאות לא מצפות: עבור אפקט יציב, עד 6 שבועות של כל יום לכבוש. אבל, כפי שכולם יודעים, את התצורות 1 כמו סקס אתה נוטה דרך שבוע.

נשימה מכוונת

מכשיר סקסי הוא לא בראש, אבל בראש. מתח, חרדה ועייפות גם מפריעים להרגיש מעורב בתהליך. קשיים לא פתורים גורמים לגירוי, ובסופו של דבר, יש צורך גם להביע אותי, מין נלהב ניתן להשיג על ידי מריבה סוערת.

תרגול, כפי שכולם יודעים, נשימה מכוונת לבסוף מבטלת מחשבות מיותרות ומתמקדת במה שקורה. את המהות של אותו חלק ללא עיכובים נשימה. נשימה עמוקה ביותר איטי נמדד נשיפה. אם אתה נמצא בחודש חדש זה, לשקול: "1 Misspipi", "2 מיסיסיפי" ... "5 Messissippi" על הנשימה ו בסדר הפוך.

נשימה עמוקה משפרת את זרימת הדם, ולכן, מגדילה את הרגשות.

שינוי מקום או לפחות תנוחה

אם לעשות באותו זמן בבת אחת - כמה אנשים חושבים, משחק סולו או עם שותף - להרוג את כל שביעות הרצון והנאה ממין.

שירותים בבית הקפה או במשרד, מעלית, כניסה או חנות בפארק הקרוב ... בכל מקום, רק לא במיטה! מישהו מרגש את הסיכון להיות זילק. ומישהו מתחיל מהמחשבה שמישהו בסופו של דבר.

זה חל גם על הגשר על הספה לפני הטלוויזיה. זה אפשרי כי להישען על הקיר. או לעמוד על ארבע E-Feud.

חליפת מין בבית? ואז לשנות את התנוחה. סגנון Doggie בשימוש. ואכן, פקקים, הרוכבים, מכונית ואחד עוד מאה ותנוחים שיכולים להעיר תשוקה כדי לדבר ולהביא לאורגזמה. שפע ופנטזיה - המפתח להנאה.

שינוי טמפ

התרגלתי לבסוף לעבוד על כמה מתבטאים, מהירות מלאה? Prosstramosi וליהנות ברגע. רגשות מוארים הם בהחלט להניח להשיג אורגזמה.

אם אתה נוטה לא למהר שלך בכל פעם כמו קיצוני, לעשות מתח.

זה עובד עבור כמה מאיתנו כל הזמן אומר את המשחק סולו, אונל, wagen או כמו סקס אוראלי.

לשחק עם שלך, כמו בראשות, הערמונית

מגרה את נקודת הגברים G, אלא בהצטיינות במהלך מין או אוננות. כמה נכון לעשות את זה: להתחיל עם, כפי שכולם אומרים, קל שפשוף פי הטבעת ומפשעה.

שירות ליווי בישראל יעיל. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים מוצלחים, מה שהם רוצים להיראות טוב בפגישה, הליכה ישירות מתחת לטפל עם גברת מרהיבה. הכנסה זו היא די למדי, כדי לכסות לחלוטין לחלוטין את כל הכרחי.

אם יש לא מוכר לך, המשקיף על העיסוי הפנימי פי הטבעת. במקרה זה, צעצועי מין יבטיחים חוויה מרגשת. אל תשכח סיכה!

לעורר אזורים שונים

הגוף האנושי מכוסה באזורים ארוגניים: יושי, רגליים ואצבעות, פטמות, פני השטח הפנימי של הירכיים ... האזור, מעבר רגיש לגירוי ולשלם לבוש חושני יותר מאשר לחבר מלטף.

החל את הידיים שלך לעיסוי. אני חייב לומר כי יד אחת עובדת על חבר, ועוד ביצים מסיביות ומפשעה, אזור בין פי הטבעת וכמו שק האשכים.

מגע אזורי שותף ארוגני, לכתוב תוהה! זה כמו הבטחה, רמז של הנאה: הדמיון הוא שיחק וכל הגוף מתוחים בציפייה של אנטיצ'גוס.

לא מחייב לרצות איזה סוג של שטח בנפרד. ככל שסתום מגע מגע, כפי שאנו מדברים כל הזמן, גופים חשופים, ככל שההתרגשות הגבוהה יותר והשותף במוקדם, באופן כללי, בהצטיינות.

לעורר לא רק הגוף, ואת המוח. SMS מפלרטטת, משחק תפקידים, גניחות ומילים מלוכלכות במהלך מין לעשות מתח סקסי, לשפר את ההתרגשות. זה, בסופו של דבר, מוביל לשיא מהיר ביותר.

באדורה

בבית המרקחת, תוכלו למצוא את טווח התרופות המשפרות את הקמת. מרכיב מעטים - עשבי תיבול (ג'ינסנג, זעפרן, קינמון וכו '), גם חומצות אמינו ושמנים אתריים. במסגרת חלק, אתה יכול למצוא אבקה מן העצם של כריש או קרניים של צבי צעיר. יש צורך להדגיש כי אין צורך גם לשתות קורס, אחד יכול להגביל 1 גלולות 20-30 דקות לפני סקס. למרות קבלת פנים ארוכה היא להגדיל את רמת הטסטוסטרון, באופן כללי, מגביר את הליבידו.

אתה יכול לסמוך על רוקחים אירופיים בערך כדי לדבר עם אמון הרופאים טיבטי. אבל היזהר: כמה תרופות הם התווית בלחץ העורקים הגבוה ביותר.

חפש תזונה

לאכול יותר מאכלי ים, אגוזים וביצים. הם עשירים באבץ, סלניום, חלבון באיכות גבוהה וחומצות אומגה שומן. Aphrodisiacs טבעי לפעול על מרכזי מין, כפי שכולם יודעים, מוח, רגישות להחריף גם להעלות את הליבידו. יש כמה יש השפעה מרגיעה, לעזור להקל על המתח, טוב יותר להתמודד עם מתח.

מאכלי ים אינם גרועים לארוחת ערב, כפי שכולם יודעים, את הכלים העיקריים. או לאכול אגוזי מלך עם דבש, קינמון, שוקולד מריר מגורר, קמצוץ של אבקת זנגביל, כפי שכולם יודעים, לימון Zest. קפה עם פלפל או קרדימום גם סוף סוף מגביר תשוקה מינית.

Aphrodisiacs להפעיל פנטזיות ארוטיות, אבל מנת יתר מאיים בשבילך, כפי שאנו מדברים כל הזמן, כאב ראש.

ועכשיו על מה עדיף לא סוף סוף לעשות.

מספר נגד נכס

אוננות - שיטה מצוינת כדי לדבר כדי להסיר את המתח, אבל לא להתעלל בה.

בחזרה במאה ה -18 אמרו הפילוסוף והחופש: "הכל רעל והכל סוכן טיפול; עם זאת, זה עושה את זה רק מינון ". סולו כמה פעמים ביום יהיה סוף סוף להפחית את הליבידו שלך, יעביר את האורגזמה ולהפוך אותו נדיר.

הצעות ליווי בישראל משולמות למעשה. מספר, לקוחות - חבר 'ה מוצלחים, אלה המבקשים להופיע באופן חיובי במנוף בפגישה, הליכה ישירות מתחת לטפל עם ילדה בהירה. הרווחים הזו די מספיק כדי לספק באופן אישי באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

אוננות עם הנאה, צופה שוב. לא הופך הכל בשגרה.

כּוֹהֶל

זה סוג שלך של שיקוי של אומץ, שאין לעמוד בפניו ומין. הוא, בסופו של דבר, משנה תפיסה, שוללת ביישנות ו תנודות. תחת הפעולה, איך אנחנו כל הזמן מדברים, אלכוהול הוא הרבה יותר קל לעשות חברות ללילה אחד.

אני חוזר: הכל לא רע בצורה מושלמת במתינות. יש לציין את מה שאתה תעבור עם שתייה, Voila - הגוף לאט לאט דוחה ליטוף, את הגישה של האורגזמה קשה והרגשה לא כל ספקטרום ... הבישלון שלך יישכח, אבל facco במיטה - לעולם לא!

גידול ומין באיכות גבוהה הוא כל הזמן ניסיון. לראות לבריאות כל הזמן לנסות משהו חדש. ו clamp ... עוד פרקטיקות!

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. אני עוזר לזוגות, בסופו של דבר, לפתור קשיים בכך שכולם יודעים חיים סקסיים.

גברים להשיג אורגזמה אפילו נשים. בשביל זה, הם נדרשים סוף סוף בממוצע 3-5 דקות, בעוד הנערה היא כ 20. איך להגביר את אורגזמה של נשים, כך, בסופו של דבר, לסיים יחד? את הנקודה העיקרית - גירוי של הדגדגן. 80% של הנשים היא, לשים את זה בעדינות, נדרש להשיג אורגזמה. הבא הוא היציבה הנכונה. כולם ידועים מזמן מה הכל תלוי בפיזיולוגיה ובהעדפות הנערה. כמה מעריץ את החדירה העמוקה ביותר, את השאר - לשלוט, הצורך השלישי, כפי שכולם יודעים, גירוי של פי הטבעת ולא.ד '. אל תפחד לדון במין, לשאול שאלות, עניין את ההעדפות של השותף, אם אתה רוצה לקבל אורגזמה ישירות.

Просмотров: 347 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar